Reklama

Serwis Hard-Pc.pl oferuje możliwość reklamowania swoich projektów w obrębie całego portalu i forum dyskusyjnego. Jesteśmy w stanie przygotować w pełni profesjonalną kampanię reklamową dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy przebieg i charakterystykę kampanii oraz jej cenę w rozliczeniu miesięcznym bądź za 1 000 odsłon. Dysponujemy zaawansowanym oprogramowaniem zarządzającym reklamami, jesteśmy w stanie każdemu reklamodawcy zaoferować konto, dzięki któremu ma możliwość wpływania na przebieg kampanii oraz sprawdzania odsłon i kliknięć bannera.

Niektóre z możliwości naszego oprogramowania:

  • sterowanie przebiegiem kampanii reklamowej w czasie rzeczywistym,
  • monitorowanie odsłon oraz kliknięć,
  • wyznaczenie współczynnika CTR,
  • wyświetlanie reklam w konkretnych godzinach i dniach tygodnia

Po zakończonej kampanii jesteśmy w stanie opracować raport z jej przebiegu i dostarczyć go państwu. Poniżej przedstawiamy nazwy poszczególnych miejsc reklamowych wraz z cenami za 1 000 odsłon oraz ceny, choć tak naprawdę ustalane są one indywidualnie z każdym klientem.

W sprawie reklamy prosimy o kontakt poprzez mail kamil[at]hard-pc.pl

Reklamowały się u nas już takie firmy jak: MODECOM, MADtech, Foxconn, Yamo, dhosting, BeQuiet, Angela, Silent-Pc, HardTech, Xthermal, Ikaria, Gigabyte, ZOTAC, MSI