Startują kolejne zapisy do rozgrywek lig NFS Undercover i Red Alert 3

Autor: Bartłomiej Kanar 2009-02-18 14:34

Startują kolejne zapisy do rozgrywek lig Need for Speed Undercover i Command&Conquer Red Alert 3 powered by Cybersport. Rejestracja graczy potrwa do końca lutego, a od 1 marca rozpoczną oni rozgrywki, w których stawką jest kwalifikacja do wielkiego finału LAN „Ostateczna Rozgrywka 2009”, gdzie najlepsi z najlepszych polskich zawodników NFS i Red Alert 3 zmierzą się o pulę 10 000 zł w gotówce.

Electronic Arts Polska i Cybersport.pl zapraszają wszystkich miłośników gier wyścigowych i strategicznych do wzięcia udziału w marcowych kwalifikacjach. Warto wspomnieć, że dla trzech najlepszych graczy każdej z lig wyłonionych w najbliższym turnieju przewidziano dodatkowe nagrody w postaci gier EA.

Rozgrywki bieżących, lutowych turniejów kwalifikacyjnych Need for Speed Undercover i Red Alert 3 weszły w tym momencie w fazę pucharową – dziesiątki meczów pozwoliły wyłonić ścisłe grono graczy, którzy w następnych tygodniach rozegrają wirtualne pojedynki o dwa miejsca w finale „Ostateczna Rozgrywka 2009” i zagrają o wysokie nagrody pieniężne.  Po więcej informacji o ligach i rozgrywkach wyżej wymienionych tytułów gier Electronic Arts zapraszamy na strony Cybersport.pl.
 

Liga Need for Speed Undercover powered by Cybersport: http://nfs.cybersport.pl

Liga Red Alert 3 powered by Cybersport: http://redalert.cybersport.pl