Mysz dla graczy - Revoltec FightMouse Advanced

Autor: Paweł Kowalewski 2007-12-14 16:18

Wprowadzenie

Całkiem niedawno na łamach naszego serwisu opisywałem nową klawiaturę od firmy Revoltec - FightBoard Advanced. Jest to bardzo atrakcyjne, a zarazem wygodne i funkcjonalne urządzenie, które z pewnością zaspokoi wymagania stawiane nie tylko przez graczy. Jednak aby osiągnąć pełnię przyjemności z grania, nie wystarczy sama klawiatura, potrzebna jest także myszka. Tak się składa, że firma Revoltec postarała się i o nią - mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciekawy produkt tej firmy o nazwie - FightMouse Advanced. O tym jak została wykonana, i czy sprostała moim wymaganiom przekonacie się sami. Zapraszam do przeczytania dalszej części artykułu.

Revoltec FightMouse Advanced Mysz z przodu

Revoltec FightMouse Advanced Tył myszy

Wstęp

Od myszy wymagam wiele - jest to bowiem urządzenie niezbyt tanie, skierowane do jednej z najbardziej wymagających grup użytkowników - graczy. Dostajemy ją w standardowej wielkości opakowaniu, na którym znajdziemy wiele cennych informacji.

Na froncie napisano, że jest to mysz pracująca w rozdzielczości 2000 DPI, wyposażona w sensor laserowy, z możliwością zmiany rozdzielczości w trakcie pracy myszy.

Z tyłu informacji jest już o wiele więcej, także te z frontu. Po krótkiej analizie tekstu, dowiemy się, że nie ma tam ani słowa po polsku. Następnie znajdujemy treść napisaną w języku obcym, z którego dowiadujemy się, że mamy możliwość zwiększenia masy myszki ze 110g do 120, 125 lub 130 przy pomocy odważników.

Znajdziemy także tekst traktujący o zawartości opakowania - mysz, ciężarki, futerał, instrukcja napisana w 4 językach (z pominięciem polskiego), oraz płytę CD ze sterownikami. Ponadto informacja, że myszy nie można wyrzucać na śmieci, oraz, że została wyprodukowana w Chinach.

Revoltec FightMouse Advanced Tył opakowania

Revoltec FightMouse Advanced Front opakowania z myszą

Zawartość opakowania Jestem osoba niecierpliwą, więc otworzyłem opakowanie jeszcze przed zapoznaniem się z informacjami dostępnymi na opakowaniu. Gdyby było napisane, że znajduje się tam bomba, i nie należy otwierać, pewnie już bym tego tekstu nie napisał. Po tym jak w sposób bardzo ostrożny pozbyłem się zbędnego pudła, a zaraz po nim przezroczystego blisteru spostrzegłem stosunkowo duży futerał na myszkę i odważniki (10, 15 oraz 20 gramów), co bardzo mnie zainteresowało.

Revoltec FightMouse Advanced Odważniki do zwiększania wagi

Znalazłem tam także instrukcję obsługi, z dokładną specyfikacją wewnątrz oraz płytę CD ze sterownikami. Odważniki o których wcześniej wspomniałem nie są wykonane symetrycznie, przez co producent musiał zaznaczyć jak je w myszy umieścić. Sposób bardzo prosty - naklejka z napisem "top side" na każdym z nich.

Revoltec FightMouse Advanced Zawartość opakowania

Revoltec FightMouse Advanced Specyfikacja zawarta w instrukcji
Strony: 1 - 2 - 3 - 4 -