Creative Aurvana DJ - estrada, czy dom?

Autor: Michał Gołębiowski 2007-12-14 16:18

Wprowadzenie

Dzisiaj chyba każdy wie, kim jest i co potrafi firma Creative. Popularna nie tylko na polskim rynku, bez kompromisów rozwija swoje skrzydła na każdych półkach związanych z multimediami komputerowymi, przenośnymi odtwarzaczami czy sprzętem audio używanym w bardzo szerokim zakresie. Teraz mamy możliwość przetestowania słuchawek tego producenta, które opierają swoją jakość na rozwiązaniach dla profesjonalnych muzyków. Czy przydomek DJ w nazwie sprawi, że słuchawki będą niebagatelne i czy rzeczywiście na niego zasługują? Zapraszamy dalej.

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki

Creative Aurvana DJ

Z chwilą wejścia na rynek, czyli w drugiej połowie czerwca br., kosztowały 350 PLN. Do tej pory minęły 4 miesiące, a cena spadła o połowę, czyli do około 200 PLN, a można je kupić w internetowych sklepach nawet za 175 PLN.

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki
Kiedy sklepy konkurują ze sobą, my możemy spokojnie przejść dalej ;-) (skapiec.pl)

Creative zapakował Aurvana DJ w pudełko w kolorystyce czarno-kawowej - typowej dla serii Aurvana (czyli w podobne jak miało miejsce dla słuchawek Aurvana Zen) o wymiarach 23cm x 21cm x 10,5cm (wys. X szer. X głęb.). Front czarny z umieszczonym zdjęciem słuchawek oraz tekstami faworyzującymi produkt i przeznaczenie. Na jednej ze ścianek bocznych znalazły swoje miejsce dane techniczne, po drugiej zaś jest małe okienko, obok którego są trzy zdjęcia przedstawiające ważne cechy słuchawek. Tylna ścianka to jak zwykle marketingowy tekst, mocno podkreślający świetność sprzętu. Oczywiście znalazła się również wzmianka w języku polskim ;-).

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki

Przednia ścianka ma postać okładki książki, która jest przypięta na rzep w dwóch punktach na skraju wewnętrznej przedniej ściany pudełka. Po otworzeniu, po lewej stronie mamy kolejne teksty, które mówią o słuchawkach z technologicznego punktu widzenia (w sześciu językach) oraz znalazł się mały schemat. Po prawej stronie jest kontynuacja małego okienka, z jednej ze ścianek bocznych, przez które widać słuchawki.

Aurvana DJ, Creative, Słuchawki
Strony: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 -