Logitech G5, czyli intensywne zabawy z myszką

Autor: Dawid Kosiński 2007-12-14 16:18

Wprowadzenie

Myszka G5 to flagowy produkt firmy Logitech, znanego producenta akcesoriów komputerowych. Jest to najlepsza mysz z serii G (od Gamer) przeznaczona dla zawodowych graczy. Zobaczymy jak będzie się sprawować w rękach przeciętnego amatora gier komputerowych, do jakich niewątpliwie należę.

Produkt jest zapakowany w estetyczne, utrzymane w zielonej tonacji pudełko. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ciemna zieleń jest charakterystyczną dla Logitecha barwą. Na przedniej części opakowania możemy przeczytać najważniejsze marketingowo szczegóły dotyczące myszki (czułość sensora, ilość przycisków itp.) . Inne, pozornie mniej ważne dane, wydrukowane w szesnastu językach ( nie zabrakło wśród nich polskiego), znajdują na pozostałych ściankach pudełka. Centralna część opakowania wykonana jest z przeźroczystego plastiku, za którym można ujrzeć wszystkie elementy zestawu. Są to: instrukcja, płytka ze sterownikami, zestaw 16 ciężarków ( 8 x 1.7g + 8 x 4.5g) oraz, oczywiście, laserowy gryzoń.

Z rozkładanej instrukcji (także w języku polskim) dowiemy się jak podłączyć myszkę do komputera osobistego i korzystać z jej podstawowych funkcji. Mówiąc dokładniej, chodzi tu o zmianę czułości z poziomu urządzenia i sterowników oraz sposób umieszczenia kartridża z ciężarkami w gryzoniu. Tylko tyle, nic specjalnego.

Strony: 1 - 2 - 3 - 4 -